Cennik usług doradztwa

W naszej dotychczasowej pracy doradczej często spotykaliśmy się z pojawiającymi się pytaniami o cennik na tworzenie stron internetowych lub cennik pozycjonowania. Każda działalność jest inna, dlatego dopiero po dogłębnym przeanalizowaniu potrzeb klienta jesteśmy w stanie podać wstępny cennik usług.

MJM Consulting oferuje Państwu indywidualne formy rozliczenia, dostosowane do potrzeb. Mamy świadomość, że promocja firmy w Internecie to tylko część kosztów, związanych z marketingiem. Dlatego chcemy być Państwa partnerem w rozwoju biznesu i wpływać naszą pracą na Państwa zysk. Jesteśmy otwarci na negocjacje i wspólne wypracowanie najlepszej oferty cenowej.

MJM Consulting pracuje na budżetach – oznacza to, iż wspólnie z Państwem ustalamy konkretny budżet, jaki można przeznaczyć na działania marketingu internetowego, oraz wszelkie pokrewne działania, aby przy jak najlepszym wykorzystaniu budżetu osiągnęli Państwo jak najbardziej korzystne rezultaty.

Do wyboru proponujemy państwu cztery sposoby ustalania budżetu promocji firmy w Internecie:

  • Na poziomie możliwości finansowych firmy
  • Jako procent wartości sprzedaży
  • W relacji do wydatków konkurentów
  • Celowy – w wielkości potrzebnej do zrealizowania przyjętej strategii promocji.

Budżetowanie promocji firmy w internecie dostosowujemy do wielkości rynku docelowego, celów kampanii promocyjnej danej firmy, specyfikacji promowanych produktów oraz stanu konkurencji w danej branży.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszym pracownikiem w celu ich wyjaśnienia. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Kontakt

Facebook Gadu-Gadu
biuro@mjmc.pl
Skype:
mjmcounsulting

Nasza Misja

MJM Consulting powstała z myślą o klientach, którzy chcą zdecydowanie nakreślić swoją obecność w świecie Internetu. Pomagamy kształtować i unowocześniać strategię wejścia na ten rodzaj rynku, oraz sprawnie organizować, wdrażać i zarządzać projektami z zakresu marketingu internetowego i kreowania wizerunku firmy w Internecie. Jesteśmy partnerem, który pomaga monitorować efekty prowadzonych przedsięwzięć. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i obejmujemy go kompleksowym doradztwem merytorycznym, w trosce o jak najlepszy efekt naszych wspólnych działań.

marketing internetowy doradztwo