O nas

MJM Consulting to zespół składający się z ambitnych i kreatywnych ludzi, osób z wieloletnim doświadczeniem oraz odpowiadającym temu umiejętnościami. Jesteśmy zespołem świadomym zmieniających się wymogów rynku, oraz otoczenia, dlatego też staramy się utrzymywać na wysokim poziomie standardy prowadzonej przez nas działalności i jakości obsługi klientów, jak również zakresu oferowanych przez nas usług doradczych i marketingowych.

Szeroki zakres zainteresowań dotyczących marketingu internetowego, tworzenia stron internetowych oraz pozycjonowania i optymalizacji witryn pozwala nam na stworzenie oferty dopasowanej ściśle do potrzeb indywidualnego klienta.

Styl naszej pracy opiera się przede wszystkim na budowaniu wzajemnego zaufania. Staramy się, aby pracownicy naszego kontrahenta byi również zaangażowani w prace zespołu projektowego, ponieważ zależy nam na ciągłym kontakcie i przepływie informacji dotyczących prowadzenia przedsięwzięcia.

Nasze doradztwo nie musi kończyć się na przedstawieniu sposobu rozwiązania problemu. MJM Consulting nastawiona jest na całościowe zaimplementowanie sugerowanych rozwiązań w każdym obszarze internetowej działalności firmy, w tym wdrożenia organizacyjne oraz inwestycyjne.

M. Miernicki

Absolwent Wydziału Administracji Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, specjalizacje: zarządzanie projektami i zarządzanie przedsiębiorstwem.
Główny szkoleniowiec MJM Consulting i opiekun klienta biznesowego.
Zajmuje się również tworzeniem specjalistycznych raportów.

J. Miernicki

Absolwent Wydziału Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, specjalizacje: zarządzanie projektami oraz zarządzanie przedsiębiorstwem. Z marketingiem internetowym związany od 10 lat.
Tworzy, prowadzi i rozwija serwisy WWW oraz koordynuje obecność firmy w internecie.
Odpowiedzialny za zarządzanie projektami w MJM Consulting.

M. Gontarz

Absolwent Wyższej Szkoly Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie na wydziale Informatyki, specjalizacja: Technologie Internetowe. Ukończył kurs zawodowy Developera WWW - programista PHP.
W MJM Consulting odpowiedzialny głównie za działania związane z produkcją stron internetowych.

Kontakt

Facebook Gadu-Gadu
biuro@mjmc.pl
Skype:
mjmcounsulting

Nasza Misja

MJM Consulting powstała z myślą o klientach, którzy chcą zdecydowanie nakreślić swoją obecność w świecie Internetu. Pomagamy kształtować i unowocześniać strategię wejścia na ten rodzaj rynku, oraz sprawnie organizować, wdrażać i zarządzać projektami z zakresu marketingu internetowego i kreowania wizerunku firmy w Internecie. Jesteśmy partnerem, który pomaga monitorować efekty prowadzonych przedsięwzięć. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i obejmujemy go kompleksowym doradztwem merytorycznym, w trosce o jak najlepszy efekt naszych wspólnych działań.

marketing internetowy doradztwo