Oferta > Doradztwo seo

SEO Doradztwo

Przeprowadzimy dla Państwa profesjonalne doradztwo w zakresie optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych. Jest to kompleksowa usługa wchodząca w skład doradztwa SEO, która bardzo dobrze sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach. Jeśli prowadzą lub zamierzają prowadzić Państwo działalność w Internecie, to ta usługa jest właśnie przeznaczona dla Państwa.

Doradztwo w zakresie optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych sprawdzi się doskonale w momencie wprowadzania zmian na firmowej stronie internetowej. Warto zastanowić się nad wyborem odpowiednich technik optymalizacji witryny internetowej zanim przystąpi się do wykonywania zmian. Korzystając z doradztwa SEO będą mogli być Państwo pewni, że strona internetowa zostanie zbudowana w zgodzie z obowiązującymi standardami tworzenia stron WWW, oraz będzie w pełni przyjazna dla robotów wyszukiwarek internetowych, które odwiedzają Państwa witrynę, a dzięki temu wzrośnie jej pozycja w wynikach wyszukiwania.

Świadczymy usługi doradztwa w zakresie:

  • optymalizacji istniejącej witryny internetowej
  • budowy nowej strony WWW
  • pozycjonowania strony internetowej
  • odpowiedniego wyboru fraz kluczowych
  • właściwego doboru hostingu i domeny dla powstającej strony firmowej
  • optymalizacji tekstów na stronie internetowej
  • inne doradztwo związane z prowadzeniem działalności w Internecie

W pakiecie taniej do 40%!

Wybierając usługę doradztwa w zakresie optymalizacji strony internetowej i łącząc ja z usługa pozycjonowania strony internetowej mogą otrzymać Państwo zniżkę do 40% na usługę doradztwa SEO. Dzięki wybraniu tego pakietu Państwa strona internetowa zaistnieje w sieci i pokaże się tym, którzy szukają usług, jakie Państwa firma oferuje.

Kontakt

Facebook Gadu-Gadu
biuro@mjmc.pl
Skype:
mjmcounsulting

Nasza Misja

MJM Consulting powstała z myślą o klientach, którzy chcą zdecydowanie nakreślić swoją obecność w świecie Internetu. Pomagamy kształtować i unowocześniać strategię wejścia na ten rodzaj rynku, oraz sprawnie organizować, wdrażać i zarządzać projektami z zakresu marketingu internetowego i kreowania wizerunku firmy w Internecie. Jesteśmy partnerem, który pomaga monitorować efekty prowadzonych przedsięwzięć. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i obejmujemy go kompleksowym doradztwem merytorycznym, w trosce o jak najlepszy efekt naszych wspólnych działań.

marketing internetowy doradztwo