Oferta > Marketing internetowy

Marketing internetowy

Marketing internetowy jest to kreacja wizerunku w globalnej sieci internetowej. Na marketing internetowy składają się wielopłaszczyznowe działania, dzięki którym na stronę internetową poddaną takim zabiegom trafi jak najwięcej osób surfujących w Internecie w poszukiwaniu informacji. Marketing w Internecie to takie działania, które umożliwiają sprawniejszy kontakt z klientami, oraz rozreklamowanie własnej działalności internetowej w sieci WWW.

Użytkownicy szukając w Internecie potrzebnych informacji korzystają z wyszukiwarek, w które wpisują interesujące ich zwroty lub frazy, i poprzez wyniki dostępne w wyszukiwarkach zostają przeniesieni na określone strony WWW, poprzez co po przejrzeniu oferty na stronie internetowej zechcą skorzystać z oferowanych usług lub produktów.

Właściwie przygotowany marketing strony internetowej będzie miał na celu takie zarządzanie witryną internetową, oraz jej tworzeniem z odpowiednim doborem tekstów, które sprawi, że strona znajdzie się na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Tworzenie strony internetowej to dopiero początek pracy nad właściwym zaistnieniem w Internecie. Jeśli zastanawiają się Państwo, co zrobić, żeby zaznaczyć swoją obecność w sieci i rozwijać się na nieograniczonym rynku internetowym prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i kontakt.

Kampania Google AdWords

W ramach marketingu w wyszukiwarce internetowej poza usługą pozycjonowania stron internetowych jest usługa kampanii AdWords.

Proponujemy do wyboru 3 pakiety usługi. Podział na pakiety pozwoli jak najbardziej właściwie zoptymalizować wykorzystanie Państwa funduszy przeznaczonych na kampanie linków sponsorowanych. Dzięki temu będą mieli Państwo przekonanie, ze wkład finansowy na reklamę zostanie wykorzystany właściwie i nie zawyżymy kosztów za jednostkowe klikniecie, by osiągnąć jak najlepsze korzyści dla siebie.

Propozycja 1Propozycja 2Propozycja 3
Koszt reklamy600 PLN400 PLN200 PLN
Koszt usługi360 PLN280 PLN150 PLN
Razem960 PLN680 PLN350 PLN

Jak mogą Państwo zauważyć przeglądając powyższe propozycje, reklamy koszt naszej usługi relatywnie zmniejsza się, kiedy nakłady na reklamę wzrastają.

Po wybraniu pakietu i opłaceniu faktury nasi specjaliści przystępują do prowadzenia kampanii.

Nasza praca polega na:

  • Zdefiniowaniu kampanii
  • Doradztwie w analizie konkurencji, wyborze zoptymalizowanych fraz
  • Ciągłym monitorowaniu przebiegu kampanii
  • Przygotowywaniu raportów w czasie trwania kampanii
  • Powiadamianiu klienta, kiedy środki przeznaczone na kampanie zbliżają się do wyczerpania

Kontakt

Facebook Gadu-Gadu
biuro@mjmc.pl
Skype:
mjmcounsulting

Nasza Misja

MJM Consulting powstała z myślą o klientach, którzy chcą zdecydowanie nakreślić swoją obecność w świecie Internetu. Pomagamy kształtować i unowocześniać strategię wejścia na ten rodzaj rynku, oraz sprawnie organizować, wdrażać i zarządzać projektami z zakresu marketingu internetowego i kreowania wizerunku firmy w Internecie. Jesteśmy partnerem, który pomaga monitorować efekty prowadzonych przedsięwzięć. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i obejmujemy go kompleksowym doradztwem merytorycznym, w trosce o jak najlepszy efekt naszych wspólnych działań.

marketing internetowy doradztwo