Oferta > Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych

Czym jest pozycjonowanie? Pozycjonowanie to szereg zajęć i modyfikacji, które sprawią, że strona internetowa znajdzie się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania na dane słowo/frazę kluczową.

Zadajecie sobie Pastwo pytania jak zwiększyć ruch na stronie internetowej? Pozycjonowanie przyniesie żądane efekty. Dzięki pozycjonowaniu Państwa strona zaistnieje na jednych z pierwszych stron wyszukiwarek, co wpłynie na odwiedziny potencjalnych klientów.

Nie zagwarantujemy Państwu, że pozycjonowana strona internetowa znajdzie się w bardzo krótkim okresie na pierwszych miejscach wyszukiwarki, bo wiemy, że pozycjonowanie to proces długotrwały i wymagający spokojnego podejścia. W przypadku pozycjonowania szybko nie oznacza skutecznie. Zajmujemy się tylko i wyłącznie pozycjonowaniem przyjaznym tzw. White SEO, które jest techniką dozwoloną i przynoszącą najlepsze efekty. Pomagamy zwiększyć popularność strony internetowej z wykluczeniem technik spamerskich.

Pozycjonowanie strony internetowej jest w tej chwili najbardziej popularnym narzędziem zwiększającym ilość odwiedzin na stronie internetowej, dlatego warto w nie zainwestować.

Pozycjonowanie stron internetowych - korzyści

Najważniejsze są korzyści, które przynosi pozycjonowanie strony internetowej. Przedstawiamy je poniżej:

 • relatywnie najtańsza forma reklamy w Internecie
 • główne miejsca w wynikach wyszukiwania i rosnąca oglądalność strony internetowej
 • wzrost liczby odwiedzających witrynę, a tym samym wzrost liczby potencjalnych klientów
 • lepsze dotarcie do klientów wyszukujących w Internecie danych usług lub towarów
 • możliwość sprzedaży miejsca reklamowego na stronie (np. banery reklamowe)
 • przewaga nad konkurencją
 • popularyzacja marki w Internecie

Jak wygląda usługa pozycjonowania?

W skład usługi pozycjonowania strony internetowej wchodzi:

 • analiza aktualnej pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach
 • analiza stron internetowych konkurencji (analiza rozwiązań, jakie zastosowali konkurenci)
 • analiza słów/fraz kluczowych – w razie potrzeby doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru fraz kluczowych.
 • analiza witryny pod względem dostępności dla robotów wyszukiwarek i jej modyfikacja w razie potrzeby
 • optymalizacja strony internetowej pod względem osiągana wysokich pozycji w wynikach
 • stałe utrzymywanie wyników pozycjonowania
 • comiesięczne raporty pozycjonowania strony internetowej

Pozycjonowanie wizerunku firmy

Pozycjonowanie wizerunku firmy ( nazywane czasami SEO PR lub NPRS albo e-PR ) są działaniami public relations przeprowadzanymi w internecie pozycjonowanie wizerunku firmy w internecie polega na uwidocznieniu, uczynieniu wybranych informacji przygotowanych przez dział PR firmy widocznymi pod związanymi z firmą słowami kluczowymi.

Zlecając nam działania w tym kierunku możecie Państwo być pewni dwóch rzeczy: Zwiększenia obecności Państwa firmy w sieci oraz zwiększenia zaufania do Waszych produktów czy usług.

Cena pozycjonowania stron internetowych ustalana jest indywidualnie, ponieważ na pozycjonowanie stron WWW składa się wiele czynników. Cena za pozycjonowanie pojedynczej strony internetowej zostanie ustalona dopiero po przeanalizowaniu wszystkich czynników wpływających na pozycję strony internetowej w wyszukiwarce.

Kontakt

Facebook Gadu-Gadu
biuro@mjmc.pl
Skype:
mjmcounsulting

Nasza Misja

MJM Consulting powstała z myślą o klientach, którzy chcą zdecydowanie nakreślić swoją obecność w świecie Internetu. Pomagamy kształtować i unowocześniać strategię wejścia na ten rodzaj rynku, oraz sprawnie organizować, wdrażać i zarządzać projektami z zakresu marketingu internetowego i kreowania wizerunku firmy w Internecie. Jesteśmy partnerem, który pomaga monitorować efekty prowadzonych przedsięwzięć. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i obejmujemy go kompleksowym doradztwem merytorycznym, w trosce o jak najlepszy efekt naszych wspólnych działań.

marketing internetowy doradztwo