Oferta > Tworzenie stron www

Tworzenie stron internetowych

Projektowanie stron WWW jest kompleksową usługą utworzenia strony internetowej. Wspólnie z klientem opracowujemy specyfikację strony WWW oraz jej funkcjonalność – począwszy od przygotowania propozycji projektu graficznego, stworzenie potrzebnych skryptów oraz animacji flash itp. Tworzymy strony internetowe oparte o system zarządzania treścią (CMS - Content Managment System), oraz przeprowadzamy potrzebne szkolenia w zakresie jego obsługi.

Projektowanie stron WWW firmowych i korporacyjnych

Internetowe strony firmowe są najczęściej wybieraną formą promocji firmy w Internecie. Nasza propozycja projektowania strony internetowej obejmuje stworzenie witryny na podstawie przesłanych przez Klienta materiałów i tekstów.

Do wyboru nasi klienci mają:

 • statyczne strony internetowe
 • strony internetowe w technologii Flash
 • strony z elementami technologii Flash

Wszelkie zaprojektowane i stworzone strony internetowe posiadają nowoczesny design. W trakcie całego procesu projektowania i wdrażania strony internetowej zapewniamy kompleksowe doradztwo – zarówno w kwestiach związanych z grafiką jak i funkcjonalnością

Tworzenie produktowych stron internetowych

Tworzenie produktowych stron internetowych ma na celu przedstawienie potencjalnemu nabywcy cech i użyteczności danego produktu. Produktowe strony internetowe są najbardziej idealną formą do wypromowania produktu lub usługi.

Internetowa strona produktowa jest odrębną graficznie stroną WWW. Tworząc internetową stronę produktu można zaimplementować nowa grafikę, muzykę czy animacje. Takich rozwiązań nie możemy zastosować na stronie firmowej. Dodatkowo internetowa strona produktowa posiada własną domenę/lub subdomenę, która bezpośrednio wskazuje na promowany produkt. Oddzielenie serwisu firmowego od produktowego ma swoją zaletę, ponieważ można analizować wyniki oglądalności dla dwóch stron osobno.

Modyfikowanie i aktualizowanie treści stron internetowych

Zadbana, zupełna i aktualna strona internetowa jest chętniej odwiedzany przez Internautów. Nie pozwól by twoja firma straciła na renomie przez brzydką stronę z błędami, działającą wolno, nieaktualną.

Atrakcyjny layout WWW z aktualną treścią będzie kojarzył się z nowoczesną firmą z dobrą ofertą handlową.

W zależności od potrzeb:

 • Poprawimy stronę WWW (redesign)
 • Zmienimy treść strony internetowej
 • Na bieżąco zaktualizujemy treści na stronie internetowej
 • Zaktualizujemy teksty, grafikę, zdjęcia, aplikacje, muzykę
 • Zmodyfikujemy układ stron w witrynie
 • Zeskanujemy dostarczone materiały, zdjęcia i zamieścimy je na stronie
 • Dodamy nowe podstrony
 • Zamieścimy serwis na szybkim, bezpiecznym serwerze WWW (pomoc w doborze serwera)
 • Podejmiemy się wykonaniem analizy strony internetowej i oceniamy, jakie błędy ona zawiera zarówno na poziomie grafiki jak i części merytorycznej, funkcjonalności, optymalizacji pod wyszukiwarki i szybkości działania (działania SEO)
 • Zaproponujemy Państwu zmianę i poprawienie wskazanych błędów
 • Zmieniamy treść na Państwa stronie WWW według dostarczonych nam materiałów (mając na uwadze wytyczne dotyczące pozycjonowania)

Świadczymy jednocześnie usługi abonamentowe na aktualizacje – podpisana zostanie umowa na czas nieokreślony, która dokładnie zdefiniuje miesięczny koszt abonamentu oraz zakres prac, jakie zobowiążemy się wykonywać na stronie internetowej.

Kontakt

Facebook Gadu-Gadu
biuro@mjmc.pl
Skype:
mjmcounsulting

Nasza Misja

MJM Consulting powstała z myślą o klientach, którzy chcą zdecydowanie nakreślić swoją obecność w świecie Internetu. Pomagamy kształtować i unowocześniać strategię wejścia na ten rodzaj rynku, oraz sprawnie organizować, wdrażać i zarządzać projektami z zakresu marketingu internetowego i kreowania wizerunku firmy w Internecie. Jesteśmy partnerem, który pomaga monitorować efekty prowadzonych przedsięwzięć. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i obejmujemy go kompleksowym doradztwem merytorycznym, w trosce o jak najlepszy efekt naszych wspólnych działań.

marketing internetowy doradztwo