MJM Consulting - Oferta

pozycjonowanie stron internetowychPozycjonowanie to szereg zajęć i modyfikacji, które sprawią, że strona internetowa znajdzie się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania na dane słowo/frazę kluczową.

Audyt strony internetowejAudyt strony internetowej polega na przeanalizowaniu witryny w celu odnalezienia wszelkich błędów i nieprawidłowości. Informacje zebrane podczas audytu strony internetowej dostarczą wiedzy, w jaki sposób witryna jest widziana przez roboty odwiedzające stronę internetową oraz czy przede wszystkim jest użyteczna dla internautów - jej gości.

doradztwo SEOW zakresie SEO Doradztwa przeprowadzimy dla Państwa profesjonalne doradztwo w zakresie optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych. Jest to kompleksowa usługa wchodząca w skład doradztwa SEO, która bardzo dobrze sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach. Jeśli prowadzą lub zamierzają prowadzić Państwo działalność w Internecie, to ta usługa jest właśnie przeznaczona dla Państwa.

Marketing internetowyMarketing internetowy jest to kreacja wizerunku w globalnej sieci internetowej. Na marketing internetowy składają się wielopłaszczyznowe działania, dzięki którym na stronę internetową poddaną takim zabiegom trafi jak najwięcej osób surfujących w Internecie w poszukiwaniu informacji. Marketing w Internecie to takie działania, które umożliwiają sprawniejszy kontakt z klientami, oraz rozreklamowanie własnej działalności internetowej w sieci WWW.

Tworzenie stron internetowychTworzenie stron WWW jest kompleksową usługą utworzenia strony internetowej. Wspólnie z klientem opracowujemy specyfikację strony WWW oraz jej funkcjonalność – począwszy od przygotowania propozycji projektu graficznego, stworzenie potrzebnych skryptów oraz animacji flash itp. Tworzymy strony internetowe oparte o system zarządzania treścią (CMS - Content Managment System), oraz przeprowadzamy potrzebne szkolenia w zakresie jego obsługi.

Kontakt

Facebook Gadu-Gadu
biuro@mjmc.pl
Skype:
mjmcounsulting

Nasza Misja

MJM Consulting powstała z myślą o klientach, którzy chcą zdecydowanie nakreślić swoją obecność w świecie Internetu. Pomagamy kształtować i unowocześniać strategię wejścia na ten rodzaj rynku, oraz sprawnie organizować, wdrażać i zarządzać projektami z zakresu marketingu internetowego i kreowania wizerunku firmy w Internecie. Jesteśmy partnerem, który pomaga monitorować efekty prowadzonych przedsięwzięć. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i obejmujemy go kompleksowym doradztwem merytorycznym, w trosce o jak najlepszy efekt naszych wspólnych działań.

marketing internetowy doradztwo